Accessoirewinkel.nl by E.L Cravatte
  • Sinds 2004 dé Specialist
  • Ma t/m vrij voor 16.00 besteld, de volgende dag in huis
  • Binnen 30 dagen retourneren
  • Óók zakelijk bestellen

Vlinderstrik Raceauto Motief

ID: VLS-FNF-001
29.95 €29,95 op voorraad

Deze hoogwaardige satijn vlinderstrik met een stoer raceauto motief van het merk A Fish Named Fred, is de ideale accessoire voor feestelijke gelegenheden zoals gala's, chique diners en bruiloften. Uitgevoerd in satijn polyester voor een fluweelzachte oppervlakte met subtiele glans.

  • Voorgestrikt en zeer eenvoudig in maat verstelbaar
  • Kleur Blauw
  • Merk A Fish Named Fred
  • Afmeting 12 x 6 cm (gebruikelijke afmeting)
  • Materiaal 100% Satijn-polyester


Alles in goede staat ontvangen en snelle levering.
Bestelde items zijn super mooi afgewerkt en van top kwaliteit.
Housen Noël
Deze bretels voor mijn vader gekocht. Ze zijn van een prachtige kwaliteit, zien er luxe uit en zitten perfect, de kleur bordeaux is erg mooi!
Alice den Hertog
I bought these for my wedding, and as an Englishman marrying my Dutch wife we thought the best thing to order was the beautiful burnt orange/Saffron red bow ties to match the Dutch. They look amazing and really top quality
Josh Plewis
Snelle levering en super kwaliteit Top
Frits van kessel
Snel geleverd en goede kwaliteit, ben zeer tevreden. Bedankt voor de goede en snelle service.
Bob Kuipers - van der Weijden
Ik schrijf nooit beoordelingen maar maak hier wel een uitzondering voor.

De kwaliteit van de stropdas die ik bestelt heb is super goed, daar geen twijfel aan. Maar waar ik zeer onder de indruk van ben is de niveau van service.

Ik had een das nodig voor zondagochtend voor een evenement en had deze vrijdagavond besteld. Zaterdagavond had ik deze al in huis. Echt topservice.
Aïbarlech Jacobus

Betaal veilig online

×