Accessoirewinkel.nl by E.L Cravatte
  • Sinds 2004 dé Specialist
  • Ma t/m vrij voor 16.00 besteld, de volgende dag in huis
  • Binnen 30 dagen retourneren
  • Óók zakelijk bestellen

Gele Stropdas Wit Two-tone

ID: STD-D-004
24.95 €24,95 op voorraad

Jacquard geweven gele stropdas met een wit two-tone patroon.

Deze stropdas is geweven uit hoogwaardige zachte zijde waardoor de stropdas fluweelzacht en rijk aanvoelt. De solide voering van deze stropdas zorgt ervoor dat de das zich makkelijk laat knopen en ontknopen. Zelfs na een dag dragen keert de stropdas terug in zijn oorspronkelijke vorm.

Draag deze jacquard geweven stropdas naar speciale gelegenheden als een passend accent bij je outfit of geef een trendy en stijlvolle ‘touch’ aan jouw business outfit. Een mooie en veelzijdige aanwinst voor jouw garderobe!

  • Kleur Geel
  • Materiaal 100% zijde
  • Merk E.L.Cravatte
  • Breedte 7.5 cm
  • Lengte 150 cm


Bretels super

Bas Akerboom
Overzichtelijk website, super snelle levering en - last but not least, mijn werkbroek hangt niet meer op mijn knieën. Ik ben super blij (en ik denk mijn omgeving ook :-))
Albert Boersma
prima bretels. Ik ga nog een paar bestellen.
O. Heijn
Als musicus in ruste is rondlopen met bretels met notenschrift erop een leuk en ludiek\"statement\". Witte bretels met zwarte muzieknoten passen bovendien op zowat alle kleuren hemd. Ook dat mooi meegenomen.
Niels Walen

The tie is lovely and has a great feel to it. 

Stephen
Super leuke mouwophouders voor mannen
Gerwin Krijnen

Betaal veilig online

×