Accessoirewinkel.nl by E.L Cravatte
  • Sinds 2004 dé Specialist
  • Ma t/m vrij voor 16.00 besteld, de volgende dag in huis
  • Binnen 30 dagen retourneren
  • Óók zakelijk bestellen

Aqua Smalle Stropdas Blauw-Witte Strepen

ID: STD-SG-005
27.95 €27,95 op voorraad

Luxe aquakleurige smalle stropdas met blauwe en witte strepen. Ook de ‘tipping’ van deze stropdas is uit zijde geweven en in hetzelfde patroon.

Deze stropdas is geweven uit hoogwaardige zachte zijde waardoor de stropdas fluweelzacht en rijk aanvoelt. De solide voering van deze stropdas zorgt ervoor dat de das zich makkelijk laat knopen en ontknopen. Zelfs na een dag dragen keert de stropdas terug in zijn oorspronkelijke vorm.

Draag deze gestreepte stropdas naar speciale gelegenheden als een passend accent bij je outfit of geef een trendy en stijlvolle ‘touch’ aan jouw business outfit. Een mooie en veelzijdige aanwinst voor jouw garderobe!

  • Kleur Blauw
  • Materiaal 100% zijde
  • Merk Seven Signs
  • Breedte 6.5 cm
  • Lengte 150 cm


Bretels super

Bas Akerboom
Overzichtelijk website, super snelle levering en - last but not least, mijn werkbroek hangt niet meer op mijn knieën. Ik ben super blij (en ik denk mijn omgeving ook :-))
Albert Boersma
prima bretels. Ik ga nog een paar bestellen.
O. Heijn
Als musicus in ruste is rondlopen met bretels met notenschrift erop een leuk en ludiek\"statement\". Witte bretels met zwarte muzieknoten passen bovendien op zowat alle kleuren hemd. Ook dat mooi meegenomen.
Niels Walen

The tie is lovely and has a great feel to it. 

Stephen
Super leuke mouwophouders voor mannen
Gerwin Krijnen

Betaal veilig online

×