Accessoirewinkel.nl by E.L Cravatte
  • Sinds 2004 dé Specialist
  • Ma t/m vrij voor 16.00 besteld, de volgende dag in huis
  • Binnen 30 dagen retourneren
  • Óók zakelijk bestellen

Sjaal Beige - 68x68 cm

ID: SHW-P-70-024
20.95 €20,95 op voorraad

Prachtige tijdloze sjaal in zacht polyester, een basic aanwinst voor je kledingkast. De shawl laat zich makkelijk knopen en valt soepel om de hals. Fleur je outfit in een handomdraai op met deze frisse lichtroze kleur voor etentjes met vriendinnen of voor naar kantoor. Deze beige damessjaal heeft een fijne royale afmeting van 68x68 cm. Bestel dit fraaie exemplaar vandaag nog online!

Tip voor verenigingen en bedrijven: Bij deze sjaal zijn bijpassende accessoires zoals een stropdas, pochet, vlinderdas en manchetknopen leverbaar.

  • Merk E.L.Cravatte
  • Afmeting 68 x 68 cm
  • Materiaal Polyester


Mooie dassen, snelle levering. Niks op aan te merken.
William
Fantastisch! Het zijn prachtige stropdassen. Iedereen blij met deze frisse en goede kwaliteit stropdassen. Echt een aanbeveling om hier te kopen. Maar wat een service ook. Ze maken waar wat ze zeggen. Houden je goed op de hoogte over de verzending. Top!
Chris-Marije
Geweldige bretels. Deze blijven goed zitten en komen niet de hele tijd los zoals bij mij wel gebeurd bij mindere bretels. Zeer goede bretels voor de stevige man.

De stropdassen van hoge kwaliteit, maar niet duur.
Daan van den Bogaard

Vriendelijk geholpen.
Positief!! Bedankt

Cato van de Ven
Zeer tevreden snelle levering en goede kwaliteit
Ad
Mooie extra lange dassen.
Karla

Betaal veilig online

×