Accessoirewinkel.nl by E.L Cravatte
  • Sinds 2004 dé Specialist
  • Ma t/m vrij voor 16.00 besteld, de volgende dag in huis
  • Binnen 30 dagen retourneren
  • Óók zakelijk bestellen

Wiseguy Suspenders - Truly Vegan - Zwart

ID: BRT-3114
109.9 €109,90 op voorraad

Stijlvolle vegan leren bretels gemaakt van hoogwaardig cactus leer. Cactus leer is een van de nieuwste alternatieven voor echt leer. Cactus leer is duurzaam, flexibel en draagt comfortabel.

Deze zwarte imitatie lederen bretels hebben net als bretels van nubuck leer een luxe uitstraling. Een perfect accessoire als je liever geen echt leer draagt.

De vegan leren bretels sluiten aan de voorkant met authentiek haken en achter met een stevige loopclip. De bretels zijn eenvoudig in maat verstelbaar.

Wens je de bretels op een andere wijze te bevestigen? Dan kun de banden ook voorzien van klassieke clips of andere sluitingen.

  • Extra's 2 Clips, 1 Lobster hook
  • Merk Wiseguy Suspenders
  • Lengte 125 cm
  • Breedte 3.5 cm
  • Kleur Zwart


Prima product en zeer vlotte levering
Age
Mooie kwaliteit stropdassen en pochets. Goede service!! Kleur van de bestelde stropdas en pochet kwam niet overeen met de jurk. Kon het keurig ruilen en snelle levering.
Anne Burggraaf
Groot assortiment en snel geleverd, zeer goed.
Lucas
Mooie sjaal, zowel van kwaliteit als van kleur.
Erg tevreden over de snelle levering, complimenten voor de service.
Helen
Goede kwaliteit (Profuomo) en de volgende dag in huis.
Joost van der Walle
Veel keuze uit de stropdassen, goede kwaliteit, en zoals beloofd snelle levering.
Lars de Vries

Maksa turvallisesti netissä

×