Accessoirewinkel.nl by E.L Cravatte
  • Sinds 2004 dé Specialist
  • Ma t/m vrij voor 16.00 besteld, de volgende dag in huis
  • Binnen 30 dagen retourneren
  • Óók zakelijk bestellen

Wiseguy Suspenders - Crazy Horse Flex Skinny - Camel

ID: BRT-354
89.9 €89,90 op voorraad

Smalle lederen bretels. Camel-kleurige leren bretels; een echte must have voor elke man! Het hoogwaardige leer en de gedetailleerde afwerking zorgen voor een opvallende look. De Crazy Horse flex is gemaakt van echt leer en biedt een hoog draagcomfort door de elastische achterband. De Crazy Horse Flex in camel is verkrijgbaar in twee varianten. De Off white rugband is gemaakt van elastiek. De bretels sluiten aan de voorzijde door middel van twee messing haken (Lobster hooks) en aan de achterzijde met een klassieke clip. Standaard worden er bij deze bretels extra clips en een “lobster hook” geleverd. Voor nog meer luxe, kun je een extra setje leren lussen, knopen en jeansknopen bestellen.

No. L331

  • Extra's 2 Clips, 1 Lobster hook
  • Merk Wiseguy Suspenders
  • Lengte 125 cm
  • Breedte 1.9 cm
  • Kleur Bruin


Super mooie strik. Wij weten dat het een kinderstrik is maar wij gebruiken de strik voor ons hondje. Onze Woezel mag namelijk de ringen brengen naar zijn honden papa en mama. Zo ziet hij er op zijn best uit

Willeke
Prima product en zeer vlotte levering
Age
Mooie kwaliteit stropdassen en pochets. Goede service!! Kleur van de bestelde stropdas en pochet kwam niet overeen met de jurk. Kon het keurig ruilen en snelle levering.
Anne Burggraaf
Groot assortiment en snel geleverd, zeer goed.
Lucas
Mooie sjaal, zowel van kwaliteit als van kleur.
Erg tevreden over de snelle levering, complimenten voor de service.
Helen
Goede kwaliteit (Profuomo) en de volgende dag in huis.
Joost van der Walle

Payer en toute sécurité en ligne

×