Accessoirewinkel.nl by E.L Cravatte
  • Sinds 2004 dé Specialist
  • Ma t/m vrij voor 16.00 besteld, de volgende dag in huis
  • Binnen 30 dagen retourneren
  • Óók zakelijk bestellen

Zwarte Boxershorts - Ten Cate - 3-Pack

ID: BOX-TC-004
37.5 €37,50 op voorraad

Deze zwarte boxershorts van Ten Cate hebben lange pijpjes en een verticale voorsluiting. Dit boxer model wordt nauwsluitend gedragen en heeft een middelhoge taille. De boxershorts zijn gemaakt van superzacht katoen en de tailleband is van zacht elastiek wat zorgt voor een hoog draagcomfort. Deze boxershorts worden geleverd in een set van 3.

  • Samenstelling: 95% katoen, 5% elastaan


Op zoek naar nieuwe bretels en bij E.L. Cravatte gevonden wat ik zocht. Hele ruime keuze, goed te filteren op de website. Prima kwaliteit en vlotte nette levering. Kortom; zeer tevreden. Ik bestel hier zeker weer.
Henk

Bretels super

Bas Akerboom
Overzichtelijk website, super snelle levering en - last but not least, mijn werkbroek hangt niet meer op mijn knieën. Ik ben super blij (en ik denk mijn omgeving ook :-))
Albert Boersma
prima bretels. Ik ga nog een paar bestellen.
O. Heijn
Als musicus in ruste is rondlopen met bretels met notenschrift erop een leuk en ludiek\"statement\". Witte bretels met zwarte muzieknoten passen bovendien op zowat alle kleuren hemd. Ook dat mooi meegenomen.
Niels Walen

The tie is lovely and has a great feel to it. 

Stephen

Betaal veilig online

×